Frenczi

Numer ewidencyjny 105 P W schronisku od 20.04.2021 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 4 lat Stosunek do: psy – suczki koty dzieci  – Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Leoś vel Bakuś

Numer ewidencyjny 007 B W schronisku od 22.02.2012 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. Rok Stosunek do: psy – suczki akceptuje koty – dzieci  – Leoś zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Jussi

  Numer ewidencyjny 135 M W schronisku od 06.08.2018 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 9 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki – koty – dzieci (starsze) akceptuje Jussi jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Derek

Numer ewidencyjny 080 M W schronisku od 27.04.2018 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok.  rok Stosunek do: psy akceptuje wybrane (boi się większych) suczki przyjazny koty – dzieci  – Derek jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Możliwość adopcji za granicę wyłącznie po wcześniejszym spotkaniu. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Lobo

Numer ewidencyjny 248 D W schronisku od 08.06.2012 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 6 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki nie akceptuje koty – dzieci (starsze) akceptuje Pies może wykazywać bronienie zasobów przy misce. Lobo jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na 

Dzikusek

Numer ewidencyjny 024 A W schronisku od 09.2011 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 3lat Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki przyjazny koty – dzieci – Dzikusek zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Major

Numer ewidencyjny 075 K W schronisku od 2016 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci – Major zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Możliwość adopcji wyłącznie po wcześniejszych spotkaniach. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Mohito

Numer ewidencyjny 016 B W schronisku od przed 2008 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 3lat Stosunek do: psy – suczki akceptuje koty  akceptuje dzieci – Mohito jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę po wcześniejszym spotkaniu. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Dropsik

Numer ewidencyjny 017 N W schronisku od 16.01.2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 1 rok Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki akceptuje koty – dzieci (starsze) akceptuje wybrane Preferowany dom, gdzie może być jedynym psem, z wybranymi psami może spędzać czas na aktywnościach. Dropsik jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje 

Olek

Numer ewidencyjny 093 L W schronisku od 05.05.2017 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 12 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki akceptuje wybrane koty – dzieci(starsze) akceptuje Olek jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.