Dżok

Numer ewidencyjny 109 L W schronisku od 19.08.2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat Stosunek do: psy – suczki akceptuje wybrane koty nie akceptuje dzieci (starsze) przyjazny  

Jersey

Numer ewidencyjny 089 L W schronisku od 01.05.2017 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki akceptuje koty – dzieci przyjazny Historia Jerseya zaczyna się w 2017 roku, kiedy na jedną z bialskich grup zaczynają napływać posty o bardzo miłym, kochanym i bezdomnym piesku. Koczując na jednym z osiedli 

Lisek

Numer ewidencyjny 181 N W schronisku od 27.09.2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 7 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci(starsze) przyjazny  

Frenczi

Numer ewidencyjny 105 P W schronisku od 20.04.2021 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 4 lat Stosunek do: psy – suczki koty dzieci  – Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Leoś vel Bakuś

Numer ewidencyjny 007 B W schronisku od 22.02.2012 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. Rok Stosunek do: psy – suczki akceptuje koty – dzieci  – Leoś zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Derek

Numer ewidencyjny 080 M W schronisku od 27.04.2018 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok.  rok Stosunek do: psy akceptuje wybrane (boi się większych) suczki przyjazny koty – dzieci  – Derek jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Możliwość adopcji za granicę wyłącznie po wcześniejszym spotkaniu. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Dzikusek

Numer ewidencyjny 024 A W schronisku od 09.2011 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 3lat Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki przyjazny koty – dzieci – Dzikusek zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Major

Numer ewidencyjny 075 K W schronisku od 2016 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci – Major zostanie zaczipowany, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Możliwość adopcji wyłącznie po wcześniejszych spotkaniach. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Mohito

Numer ewidencyjny 016 B W schronisku od przed 2008 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 3lat Stosunek do: psy – suczki akceptuje koty  akceptuje dzieci – Mohito jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę po wcześniejszym spotkaniu. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Dropsik

Numer ewidencyjny 017 N W schronisku od 16.01.2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 1 rok Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki akceptuje koty – dzieci (starsze) akceptuje wybrane Preferowany dom, gdzie może być jedynym psem, z wybranymi psami może spędzać czas na aktywnościach. Dropsik jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje