Karmel

Numer ewidencyjny 038 A W schronisku od 22.02.2012 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 4 lat Stosunek do: psy akceptuje suczki akceptuje koty – dzieci przyjazny

TinTin

Numer ewidencyjny 041 R W schronisku od 26.05.2021 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 10 m-cy Stosunek do: psy – suczki akceptuje koty – dzieci (starsze) akceptuje Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Riko

Numer ewidencyjny 150 M W schronisku od 23.08.2021 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 4 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci (starsze) akceptuje Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Ronn

Numer ewidencyjny 016 R W schronisku od 16.02.2021 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 6 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci (starsze) akceptuje Ronn zostanie wykastrowany, jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Messi

Numer ewidencyjny 117 H W schronisku od 20.06.2014 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 7 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki nie akceptuje koty dzieci  – Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Sport

Numer ewidencyjny 216 K W schronisku od 28.11.2016 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok.  8 lat Stosunek do: psy – suczki – koty – dzieci  – !!! Możliwość adopcji Sporta po zapoznaniu i dobrze prosperującej relacji !!! Jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Zostanie zaczipowany. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Colt

Numer ewidencyjny 226 N W schronisku od 19.11.2019 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok.  2 lat Stosunek do: psy akceptuje wybrane suczki przyjazny do wybranych koty – dzieci  (starsze) przyjazny Colt zostanie wykastrowany, jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Markiz

Numer ewidencyjny 075 K W schronisku od 30.04.2016 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 8 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki nie akceptuje koty nie akceptuje dzieci (starsze) przyjazny Pies bardzo boi się burzy, w związku z tym, w czasie jej trwania powinien przebywać w wygłuszonym miejscu. Markiz jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz 

Riko

Numer ewidencyjny 120 P W schronisku od 31.08.2020 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 5 lat Stosunek do: psy nie akceptuje suczki nie akceptuje koty – dzieci (starsze)  akceptuje Riko jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy psów na łańcuch lub nieogrodzoną posesję.

Dżadża

Numer ewidencyjny 143 P W schronisku od 24.10.2020 Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 14 lat Stosunek do: psy akceptuje suczki akceptuje koty – dzieci akceptuje Pies jest niewidomy, ale świetnie radzi sobie za pomocą węchu i słuchu. Dżadża jest zaczipowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie oraz zabezpieczony przed pasożytami. Istnieje możliwość adopcji za granicę. Nie wydajemy