Kassi

Description

Numer ewidencyjny 259 N
Urodzona: 3.12.2019
Stosunek do:
psy akceptuje
suczki akceptuje wybrane
koty nieznany
dzieci  Kassi jest psem lękliwym, nie zostanie wydana do domu z małymi dziećmi.
Stosunek do dzieci (15+) i dorosłych –  wycofana, nie jest agresywna.
Kassi w pierwszych kontaktach jest wycofana, a na spacerach jeszcze się boi.
Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, który podejmie pracę i zasięgnie porady behawioralnej. Nie zostanie wydana do domu z małym dzieckiem, w grę wchodzą nastolatkowie 15+, którzy potrafią się zachować w stosunku do psa.
Bezwzględnym warunkiem adopcji, jest osobisty przyjazd po psa oraz spotkania zapoznawcze.
Jeżeli chodzi o inne czworonogi, to do tej pory nie przejawiała agresji, a domy z czworonogami, zapraszamy na spacer zapoznawczy.
Trzeba liczyć się z tym, że Kassi pierwsze dni, tygodnie, a nawet miesiące może wykazywać lęk i brudzić w domu, dlatego bardzo ważna jest socjalizacja od pierwszego dnia w nowym domu, najlepsze byłoby wprowadzenie klatki kennelowej, aby mogła mieć swój własny kąt i miejsce do wyciszenia.
Suczka zostanie wydana TYLKO I WYŁĄCZNIE do osób, które już wcześniej posiadały psy i wiedzą jak wygląda życie z czworonogiem na stałe.
Podkreślam, nowa rodzina musi być cierpliwa i gotowa na wyzwanie związane z wychowaniem psa lękliwego.
Kassi NIE ZOSTANIE wydana na łańcuch lub życie cały czas na dworze bez możliwości schronienia, ze względu na to, że najmniejszy huk może ją wystraszyć, co wysoce prawdopodobne, że doprowadzi do tragedii, w grę wchodzi oczywiście dom z podwórkiem, ale tylko dobrze ogrodzonym.

Project Details

FacebookYouTubeInstagramKontakt