Jersey

Description

Numer ewidencyjny 089 L
W schronisku od 01.05.2017
Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat
Stosunek do:
psy akceptuje wybrane
suczki akceptuje
koty
dzieci przyjazny
Historia Jerseya zaczyna się w 2017 roku, kiedy na jedną z bialskich grup zaczynają napływać posty o bardzo miłym, kochanym i bezdomnym piesku. Koczując na jednym z osiedli i korzystając z dobra ludzi, którzy się o niego troszczyli coraz podrzucając jakieś jedzonko i dostarczając głasków, przeżył kilkanaście tygodni. Został określony nawet mianem „osiedlowego”, a kiedy zabieraliśmy go do schroniska, wszyscy, którzy byli zaangażowani w pomoc Jerseyowi, byli smutni, że już najprawdopodobniej nie zobaczą swojego ukochanego psiaka. Jednak ulica to nie miejsce dla psa.
Jersey nie nasiedział się długo w schronisku i po kilku tygodniach został adoptowany. Byliśmy bardzo ucieszeni, że praktycznie z dnia na dzień Jersey z niczego – dorobił się wszystkiego czego potrzebował. Przede wszystkim własnej chałupy i kochającego człowieka. Jednak jak to mówią – wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak też było z tym wymarzonym domem Jerseya.
Ciągłe ucieczki były przyczyną, że Jer znów zamieszkał w schroniskowym boksie i ponownie szuka tego jedynego domu.
Jersey jest około siedmioletnim, wykastrowanym psem, który do szczęścia potrzebuje bliskości człowieka. Pozostawiony sam sobie w kojcu, będzie szukał okazji do ucieczek. Jest psem, który jest nastawiony na człowieka, szuka z nim kontaktu. Bez problemu dogaduje się z suczkami. Spacery sprawiają mu ogromną przyjemność, ładnie chodzi na smyczy i nie ciągnie. Jersey jest bardzo wesołym psem, z pewnością wniesie ogrom miłości i szczęścia do Waszego domu.

Project Details

FacebookYouTubeInstagramKontakt