Hummus

Description

Numer ewidencyjny 185 M
W schronisku od 19.01.2019
Przybliżony wiek w dniu przyjęcia ok. 2 lat
Stosunek do:
psy
suczki przyjazny
koty
dzieci(starsze) przyjazny
Hummus, to duży, silny pies, który urodził się w 2016 r. Najprawdopodobniej jest krzyżówką labradora i rottweilera. Jego stosunek do suczek jest pozytywny, ale sam je sobie wybiera. Jeżeli chodzi o inne psy i koty, w schronisku ich nie akceptuje.
Hummus jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i dzieci, jednakże, z powodu jego gabarytów, nie polecamy adopcji do domu z małym dzieckiem, gdyż w czasie zabawy pies może mu zrobić krzywdę.
Hummus na smyczy jeszcze ciągnie, ale cały czas pracujemy i jest coraz lepiej. To mądry pies. Szybko się uczy (zna komendę siad, reaguje na imię) i przyzwyczaja do człowieka. Ze swoją wolontariuszką
Hummus biega bez smyczy i wraca na zawołanie. Jednakże w przypadku adopcji trzeba zwrócić uwagę na to, że jest upartym pupilem i bardzo często chce stawiać na swoim, więc właściciel musi od samego początku określić jasne zasady.
Hummus nie zostanie wydany na łańcuch lub źle zabezpieczoną posesję. Jeżeli miałby mieszkać na dworze, to tylko w dobrze zabezpieczonym kojcu (zabudowanym od góry i nie z siatki). Obowiązują ankieta przedadopcyjna, i wizyta poadopcyjna.

Project Details

FacebookYouTubeInstagramKontakt